Novinky

LP570-4 Superleggera Spyder na Nürburgringu!

Server Autoblog zveřejnil snímky maskovaného prototypu Lamborghini na německém okruhu Nürburgring. Nicméně se nejedná o Jotu, ale o Gallardo LP570-4 Superleggera Spyder!

Testovací mula je jen lehce zamaskována, díky čemuž jsou lehce vidět její detaily. Vůz zdobí větší difusor z verze LP570-4 Superleggera. Ze stejného modelu pochází i titanové ráfky RA, přední nárazník je naopak ze „standardní“ LP560-4. Znalci mají přesto jasno, tohle je nové Gallardo LP570-4 Superleggera Spyder!

Rozdílem oproti kupé je i zadní přítlačný spoiler, mula je vybavena jen standardním elektricky vysouvacím křídlem, který používá Gallardo LP560-4. Dočká se sériová verze i karbonového provedení ze Superlegegry kupé, nebo ne?

Otázkou nadále zůstává i místo a čas oficiální premiéry automobilu. Donedávna se spekulovalo, že na podzimním Pařížském autosalonu se představí nástupce Murciélaga, model Jota. S těmito špionážními fotografiemi se ale zdá, že Paříž bude patřit Superleggeře Spyder.

Předchozí Superleggera se vyráběla pouze v provedení kupé, přestože automobilka zaznamenala několik žádostí o otevřené provedení. Vedení tenkrát argumentovalo tím, že sportovní zaměření Superleggery se ke kabrioletu nehodí. Jak se zdá, v roce 2010 je už tento názor zatracen…

Foto: Autoblog

2 komentáře: „LP570-4 Superleggera Spyder na Nürburgringu!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..