HistorieNovinky

Černé LP640 Versace v Ostravě

Ostrava a slavná Stodolní ulice se stala místem, kde se ukázalo exkluzivní černé Murciélago LP640 Versace. Vůz, jehož majitel je jeden z nejslavnějších českých hokejistů, je jeden z dvaceti vyrobených exemplářů.

Lamborghini Murciélago LP640 Versace v roce 2006 oslavovalo módní víkend v italském Milánu. Jeden z vozů se ukázal přímo v Miláně na stánku firmy Versace, druhý se objevil na Pařížském autosalonu.

Edice Versace byla jakýmsi vyvrcholením individualizačního projektu ad personam. Exkluzivní automobil se oproti sériové verzi lišil pouze luxusním interiérem a řeckým klíčem (logo Versace) na dveřích, technika zůstala totožná s Murciélagem LP640.

Vnitřek kabiny navrhoval Versace, který s kvalitou rozhodně nešetřil. Elegance a kvalita výroby byla o další dva kroky napřed oproti sérovým automobilům. Dominantou kokpitu je pak samozřejmě řecký klíč.

Při nákupu vozu se zákazníci rozhodovali pouze mezi barvou laku, vybírat mohli mezi bílou Bianco Isis a černou Nero Aldebaran. Logo módní společnosti s lakem kontrastovalo druhou barvou.

Díky tomu, že i bílý exemplář s výrobním číslem 17 se nachází v Čechách, můžeme říci, že v současné době Česká republika disponuje desetinou celkové produkce Murciélaga LP640 Versace. A to není špatná vizitka, že?

Za možnost zveřejnění fotografií děkujeme Davidu Klamkovi.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..