Novinky

Gallardo LP560-4 Bicolore?

Po uveřejnění fotografií Gallarda LP570-4 Spyder Performante začali mnozí spekulovat, jestli je tato verze poslední verzí současného babylamba. Podle některých spekulací nikoliv, v přípravě je prý Gallardo LP560-4 Bicolore.

Jistě si vzpomínáte na Gallardo SE, které vtrhlo na trh v roce 2005. Pokud si pamatujete, jak se lišilo od sériové verze, máte rovněž podvědomí, jak asi bude vypadat Gallardo LP560-4 Bicolore.

Edice Bicolore se bude odlišovat pouze barevným schématem karoserie, který bude kombinovat základní lak s černými (popřípadě karbonovými) detaily. Černá linka se ponese od střechy přes prosklený kryt motoru po malý přítlačný spoiler. Kola nebudou obuta do ráfků Callisto, jakými se pyšnilo Gallardo SE, ale do titanových kol Scorpius jako originální Gallardo Superleggera.

Gallardo LP560-4 Bicolore by se pak podle současných zdrojů mělo stát doopravdy poslední limitovanou edicí současné generace babylamba. A jelikož je nástupce Gallarda plánován na rok 2012, troufáme si tvrdit, že Bicolore spatří světlo světa na podzim příštího roku.

Ilustrační foto: Gallardo SE

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..