Novinky

Lamborghini otevřelo butik v Los Angeles

Automobilka Lamborghini otevřela Automobili Lamborghini Boutique, který umístila do amerického města Los Angeles. Na slavnostním otevření se objevili nejen zákazníci a VIP hosté, ale i vedení italské automobily v čele se Stephanem Winkelmannem.

Automobili Lamborghini Boutique, módní butik s oblečením Lamborghini, je druhým letos otevřeným butikem. Tím prvním se stal obchod v Pekingu, otevřený v listopadu. Tato dvě místa byla strategicky vybrána díky rychle se rozvíjejícímu trhu (Peking) a tradičnímu luxusnímu městu (Los Angeles).

“Otevřením butiku v Jižní Kalifornii ukazujeme naší strategii světového rozšiřování trhu high-end doplňků k našim rychlým automobilům. Filozofie módních doplňků Collezione Automobili Lamborghini je obdobná k vozům Lamborghini. I naše oblečení musí být extrémní, nekompromisní a patřičně italské,“ uvedl Stephan Winkelmann.

Na slavnostním otevření se objevilo 30 majitelů i s jejich vozy, které vedl Stephan Winkelmann při slavnostní jízdě k nově otevřenému butiku. Tam byla představena podzimní a zimní kolekce pro letošní sezónu.

Otevřený obchod je umístěn v luxusním nákupním centru Westfield Topanga. Vedle kvalitního italského oblečení Lamborghini bude taktéž nabízet luxusní kožené doplňky – rukavice, čepice, boty, či peněženky. Collezione Lamborghini není určené jen pro majitele Lamborghini, ale pro všechny, kteří ocení kvalitu, styl a eleganci.

Ilustrační foto

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..