Novinky

Nové Lambo chyceno na Ringu

Automobilka Lamborghini pokračuje v testování nástupce Murciélaga, z německých dálnic se však inženýři přesunuli na okruh v Nürburgringu. Právě ze Severní smyčky pocházejí tyto špionážní snímky vozu, který se možná bude jmenovat Toro. Nejnovější fotografie přinesl server Gmotors.ie.

Nástupce Murciélaga byl na Nürburgringu vyfocen ze všech stran, a tak si automobil můžeme prohlédnout ze všech úhlů. Přestože je vůz nadále maskován, pod černou kamufláží se rýsuje žlutý lak. Méně maskování tak může naznačovat blížící se premiéru.

Vedle fotografií vozu se také opět rozhořela diskuze nad jménem budoucí vlajkové lodi automobilky. Označení Jota, které je nejčastěji zmiňováno, možná nahradí „Toro.“ Právě toto jméno má továrna ze Sant‘ Agaty registrováno. Zajímavostí je, že dalšími registračními značkami je Aventador nebo Stier.

Podle očí fotografů je testovací mula stejně veliká jako Murciélago. Předchozí spekulace ale naznačují, že vůz bude mnohem lehčí. Výkon motoru má dosáhnout 700 koní, které na silnici budou přenášeny novým systémem pohonu čtyř kol. Ten je podle dostupných informací vyvíjen ve spolupráci se švédskou firmou Haldex.

Foto: Gmotors.ie

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..