Novinky

Lamborghini brzy představí nový model. Půjde o rozlučku s Aventadorem?

Lamborghini v příštím týdnu obnoví výrobu ve své domovské továrně v Sant‘ Agatě, což vedení oznámilo prostřednictvím oficiální v tiskové zprávě. V té se navíc objevila nenápadná zmínka o blízké premiéře nového auta. O co půjde?

„Pokračujeme v péči o sny našich fanoušků a zákazníků a 7. května prostřednictvím virtuálního uvedení představíme nové auto, kterým doplníme naši modelovou řadu,“ uvedl bez bližších detailů generální ředitel Stefano Domenicali v tiskové zprávě o obnovení provozu domovského závodu.

V tuto chvíli se tak můžeme pouze dohadovat, o jakou novinku půjde. Nabízí se ale především hyperauto z dílny závodní divize Squadra Corse, které by mohlo být jistou rozlučkou s modelem Aventador. O něm zatím víme jen to, že použije atmosférický dvanáctiválec o objemu 6,5 litru vyladěný až na 830 koní a bude výhradně určený pro jízdu na závodních okruzích.

Možností je ale vícero. Spekuluje se také o příchodu ostré verze Huracánu Evo, která by se v lecčems inspirovala závodním Huracánem Super Trofeo. A nesmíme zapomenout ani na delší dobu avizovaný Urus s plug-in hybridním pohonem. A nebo to bude zase nějaké překvapení, jak jsme u Lamborghini zvyklí? Nechme se překvapit, nejpozději ve čtvrtek 7. května budeme vědět více.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..