Novinky

GTspirit: 13. září přijde nové Lambo

Server GTspirit zveřejnil snímek od automobilky Lamborghini, který láká na premiéru nového automobilu této značky. Nové Lamborghini se má světu představit 13. září v 12:45 během letošního frankfurtského autosalonu. Snímek doplňuje slogan Racing towards Frankfurt a věta, že se můžeme těšit na nový supersport.

Zatím můžeme pouze spekulovat, co si pro nás Lamborghini ve Frankfurtu přichystá. Slogan však naznačuje, že bychom se mohli dočkat sériové verze konceptu Sesto Elemento, představeného na loňském pařížském autosalonu. Podle dřívějších spekulací vznikne Sesto Elemento v limitované edici, automobil však podle těchto zpráv nebude určen pro silniční provoz, ale pouze pro závodní okruhy. Tomu odpovídá i použitý slogan na přiloženém obrázku.

Dříve se rovněž uvažovalo, že Lamborghini ve Frankfurtu představí Aventador LP700-4 Roadster, popřípadě sériové provedení tři roky staré studie supersedanu Estoque. Na nástupce Gallarda, zatím označovaného Cabrera je zatím příliš brzy. Další možností je, že Lamborghini ve Frankfurtu představí závodní verzi Aventadoru LP700-4, která by mohla být případně nasazena do závodní série FIA GT1.

Zdroj: GTspirit

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..