Editorial

CzechLamborghini.cz shrnulo letošní zimu

Minulý víkend začalo astronomické jaro a i venkovní teploty naznačují, že vláda paní zimy zřejmě skončila. Je tedy čas na další editorial, kterým shrneme první měsíce roku 2010.

Nejvýznamnější novinkou na našem magazínu se stala nová podsekce záložky Showroom, která se zabývá monoposty formule 1, jmenovitě těmi, které byly poháněny motory Lamborghini. Mnoho lidí se domnívalo, že Lamborghini s šampionátem Formule 1 nemá nic společného, což jsme touto sekcí chtěli vyvrátit. V nejbližší době se můžete těšit i na článek o Safety Caru s logem Lamborghini.

V lednu jste si mohli taktéž přečíst o červené replice Lamborghini Countach a svými komentáři pod článkem jste nám dali jasně najevo, že se vám informace o voze líbily. I proto bychom rádi zveřejnili další podobné články, a tak bychom rádi poprosili všechny majitele vozů Lamborghini, aby se nám ozvali na náš e-mail a s dalšími takovými články pomohli.

Exkluzivními články se staly i ty o barvách dodávaných na modely Murciélago a Gallardo, které jsme vám přinesly zřejmě jako první na světě. Jedinečnosti nahrává nejen přiložený odstín laku, ale i fotografie skutečného vozu v téže barvě. V nejbližší době vám budeme moci ukázat barvy i na další (starší) vozy ze stáje Lamborghini.

Pokud chceme pohlédnout do světa samotné automobilky, tak největší novinkou bylo představení Gallarda LP570-4 Superleggera v Ženevě, odkud jsme přinesli i několik fotek. Jak název vypovídá, tato verze je o 10 koní silnější než původní LP560-4, které má standardních 560 koní pod kapotou. Během posledního týdne byly dvě tyto Superleggery vyfoceny ve španělském městě Sevilla, kde právě probíhá mezinárodní prezentace tohoto vozu.

Samotné Lamborghini také nepřímo naznačilo, že stejně jako u většího Murciélaga je odlehčená verze poslední verzí modelu Gallardo, který se jako větší bratr pomalu odebere do důchodu. Murciélago má ale k zaslouženému odchodu blíže, stačí se podívat na fotografie z testování jeho nástupce.

Na samotném konci tohoto editorialu bychom rádi všem fanouškům Lamborghini doporučili jednu z akcí, konaných na Masarykově okruhu v Brně. Tou je závod šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo, který se v Brně pojede v rámci podniku FIA GT ve dnech 21.-23.05.2010.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho magazínu a již teď se těšíme na další měsíce strávené s Vámi. Za celou redakci, Lukáš Volšický.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..