Novinky

Corrida de Lamborghini se blíží

Corrida de Lamborghini, unikátní akce pro všechny fanoušky a majitele vozů Lamborghini, se pomalu blíží, odstartuje již 3. září na rakouském okruhu Salzburgring. Na jedinečném třídenním srazu, pořádaném společností Reiter Engineering, vás mimo čeká jízda v kokpitu závodního Lamborghini nebo let helikoptérou.

Velká prezentační akce společnosti Reiter Engineering chce na rakouském okruhu Salzburgring spojit silniční vozy Lamborghini s těmi závodními. Milovníci a majitelé tak počátkem září mohou na vlastní oči vidět veterány ze šedesátých let po boku nejmodernějších závoďáků, podmínkou je však místo jejich narození, tím musí být Sant‘ Agata Bolognese.

Účastníci setkání se na rakouském okruhu mohou projet vlastním vozem, nebo se nechat svést závodním Lamborghini. Součástí akce bude i výcvik jízdy na okruhu, setkání s jezdci stáje Reiter Engineering, nebo prohlídka přestavby silničního modelu na závodní. Řidiči si prohlédnou i úchvatné scenérie na silničkách okolo trati.

V rámci víkendu bude probíhat i soutěž o luxusní hodinky Blancpain L-Evolution Flyback Chronograph v hodnotě 20 000 euro. Pravidla jsou jednoduchá, jezdec zajede první kolo a během následujících pokusů se mu bude snažit přiblížit. Vyhraje ten, jehož časy budou nejtěsnější.

Doprovodný program zahrnuje prezentaci oblečení z kolekce Lamborghini ArtiMarca, hodinek značky Blancpain nebo knihy „Valentino Balboni – nejlepší práce na světě“ od autora Matthiase Pfannenmuellera. Hladové účastníky potěší Alfons Schuhbeck, který zde bude celý víkend vařit. Jeden z nejlepších německých kuchařů, kterému nechybí slavná michelinská hvězda, zájemcům ukáže i některá svá tajemství. Pokud vás ani kulinářské hody nenadchnou, můžete se nad Salzburgringem proletět v helikoptéře.

Corrida de Lamborghini začíná v pátek 3. září a potrvá až do neděle 5. září. Vstupné se pohybuje od 8 eura pro návštěvníky, v této ceně je však zahrnuta pouze prohlídka paddocku. Samotní účastníci (řidiči) zaplatí za třídenní sraz 360 euro (300 euro, pokud se přihlásí do 23. srpna), jejich doprovod 120 euro, respektive 100. Pokud si však připlatí 370 euro, mohou si zajezdit na trati a pokusit se vyhrát hodinky od společnosti Blancpain. Jízda v závodním lambu stojí 349 euro (vůz pro třídu GT3), nebo 549 euro (GT1).

Přihlášku a více informací najdete na oficiálních stránkách srazu www.corrida-de-lamborghini.com. V případě zájmu vám můžeme účast na této akci sjednat i my, stačí napsat na e-mail redakce@czechlamborghini.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..