LifeStyle

Vánoce 2010 s tématikou Lamborghini

Letošní Vánoce jsou už za dveřmi a vy stále nemáte žádný dárek? Máme pro vás několik vánočních tipů s tématikou rozzuřených býků ze Sant‘ Agaty. Objednávejte na Lamborghini Store, ať vám dárky dorazí včas.

Pro něj

Je váš manžel / přítel / kamarád blázen do Lamborghini? Letošní zima je opravdu tuhá, a tak by ho zajisté mohla potěšit teplá modrá mikina s logem automobilky na prsou! Nebo raději bundu v kombinaci se šálou?

Pro ni

Miluje vaše drahá polovička rychlé vozy? I pro milovnice rozzuřených býků nabízí Lamborghini několik dárku. Je libo černorůžovou bundu, nebo raději růžovobílou kšiltovku? Vždyť ta by ji zajisté ve vašem Gallardu Spyder náramně slušela…

Pro děti

Hraje si váš klučina s autíčky? Co takhle krásný Reventón na dálkové ovládání? Když bude vaše dítě spát, můžete s ním závodit i vy… Druhou možností pak může být i batoh do školy s logem automobilky. To budou kamarádi koukat!

Pro každého

Lamborghini má ve své nabídce pár dárků, které ocení celá rodina. Koupíte dva nové kalendáře (stolní a nástěnný), nebo raději sadu hracích karet na dovolenou? Možností je sada nových hrnků s logem Lamborghini

A pozor, pokud si dárky objednáte do 20. prosince, máte veškerou dopravu při nákupu zboží nad 200 euro zcela zdarma. A to se vyplatí, ne?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..