LifeStyleNovinky

Vánoce v modrém s Lamborghini

Automobilka Lamborghini představila letošní vánoční kolekci. Vánoce jsou možná ještě daleko, ale díky tomu máte dostatek času na rozmyšlenou, v jaké barvě letošní svátky pohody oslavíte. Lamborghini vsadilo na modrou.

Lamborghini loni slavilo Vánoce v netradiční černobílé kombinaci, inspirovanou nově představeným Gallardem LP560-4, prezentovaným v těchto barvách. Letos je dvojice barev tradičnější, kolekce pro Vánoce 2009 je laděna do modré a bílé.

Automobilka nabízí keramické ozdoby v balení po třech. Jednotlivé kulaté ozdoby jsou vedeny v kontrastující modré Blu Caelum a bílé Bianco Monocerus. Oba laky pochází z nabídky pro limitované Gallardo LP550-2 Valentino Balboni.

Vedle ozdob pro vánoční stromeček si můžete objednat i pomalu hořící svíčky s logem Lamborghini na boku. Vánoční kolekce zahrnuje i nástěnný a stolní kalendář pro rok 2010.

Lamborghini nemyslelo jen na vánoční ozdoby, objednat si můžete i první dárky pod vánoční stromeček. Lamborghini na trh uvádí kolekci oblečení pro zimu 2009/2010. V nabídce jsou polokošile, trička, zimní kabáty či mikiny. S Lamborghini si snadno udržíte nejen stylové, ale i teplé Vánoce.

Kompletní nabídku Collezione Automobili Lamborghini si můžete prohlédnout na internetovém obchodě Lamborghini Store. Objednávat můžete, jak přes zmíněný internetový obchod, tak přes oficiální zastoupení Lamborghini v Praze – Vysočanech.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..