LifeStyle

TAG Heuer: mobil Lamborghini

Švýcarská společnost Tag Heuer zveřejnila limitovanou edici mobilního telefonu MERIDIIST. Mobil, oficiálně nazvaný TAG Heuer MERIDIIST Automobili Lamborghini Limited Edition, vzdává čest automobilce Lamborghini a vznikne v limitované edici 1963 kusů.

Nový mobilní telefon je inspirován křivkami dvanáctiválcového modelu Murciélago LP640, které se již brzy odebere do důchodu. Mobil bude dodáván v titanovém provedení, vyroben je z nerezové oceli.

Na zadním krytu mobilu bude vyraženo sériové číslo jednotlivého kusu. Číslem 1963 dává TAG Heuer hold italské automobilce, v tomtéž roce Lamborghini oficiálně započalo svojí existenci. Na krytu baterie naleznete nápis „Automobili Lamborghini,“ které je vyraženo na dvanáctiválcových motorech. Emblém býka se objevuje na centrálním tlačítku.

MERIDIIST Automobili Lamborghini je vyroben z těch nejlepších materiálů, které jsou používány v automobilovém průmyslu a výrobě hodinek. Displej je vyroben z 60,5 karátového satirovaného skla, které je odolné proti poškrábání, baterie vydrží až sedmihodinový hovor, nebo 28 dní v pohotovostním režimu.

Limitovaný mobil můžete objednávat buď přes webové stránky společnosti TAG Heuer, nebo navštivte jedno z dvojice oficiálních zastoupení společnosti v Praze.

Foto: TAG Heuer

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..