LifeStyle

Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini

Školní rok sice začal již před měsícem, ale na některé čeká nákup školních pomůcek i nyní, vždyť devět školních měsíců je dlouhá doba a za ty týdny bude čas na výměnu některých věcí. Neocení Vaše ratolest třeba místo batohu s Mickey Mousem ten s rozzuřeným býkem?

Automobilka Lamborghini do nejnovější nabídky svého obchodu zařadila i produkty, týkající se letošního školního roku. Řada „zpátky ve škole“ je plná užitečných věcí se značkou Lamborghini. Koupíte něco svému dítěti?

Vaše dítko můžete vybavit celou školní sadou – v obchodu automobilky najdete takřka vše potřebné od psacího pera po několik druhů tašek. Dítě v první třídě, nebo v prvním ročníku na střední škole? Lamborghini myslelo na oba a uvedlo více druhů tašek, aby si vybral opravdu každý. Ceny se pohybují od 43 do 72 Euro.

Do tašky ale patří i nějaké vybavení, Lamborghini uvedlo na trh i několik druhů penálů, sešitů a desek. Nechybí ani ořezávátko, či psací pero. Ceny začínají na 1,44 Euro za sešit a končí na 13,80 Euro za penál.

Nakupovat můžete hlavně přes internetový obchod www.lamborghinistore.com, nicméně některé z doplňků naleznete i v lepších papírnictvích v Praze. Pokud od nás chcete tajný tip, tak v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí mají některé z nabízených sešitů.

Foto: Lamborghini Store

Jeden myslel na “Zpátky ve škole ve stylu Lamborghini

  • Už jsem viděl i podobné v ČR, jen teda na deskách těch sešitů nebyla takhle pěkná fotka…

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..