Tuning Lamborghini

Reiter Engineering: postavte si vlastní Super Trofeo

Oblíbili jste si křivky závodního Gallardo Super Trofeo? Pokud jste odpověděli kladně, pak je následující paket od německé společnosti Reiter Engineering určen pro vás. S novým produktem firmy si můžete pořídit tohoto závodníka i pro běžný provoz!

Jednotlivé díly jsou totožné s díly pro závodní automobil, pokud oba vozy stojí vedle sebe, jejich vzájemné rozdíly na karoserii nepoznáte. Koupit si můžete všechny díly, které vůz pro běžný provoz odlišují od závodního Gallarda Super Trofeo.

Upravený přední nárazník, nástavce prahů, větší zadní difusor, kryt motoru či zadní přítlačné křídlo. Vše je k dispozici, vyrobeno samozřejmě z lehkých uhlíkových vláken. Navíc se můžete rozhodnout, jestli jednotlivé díly nalakujete, nebo je necháte v holém karbonovém provedení. Díly jsou samozřejmě homologovány pro silniční provoz.

Vedle samotné úpravy vzhledu si můžete připlatit i za závodní vzhled interiéru. Karbonové závodní sedačky, volant s karbonovým nádechem, a nebo hasící přístroj, schválený regulemi FIA, kdyby se z řidiče začalo kouřit.

Německá společnost Reiter Engineering je dvorním úpravcem závodních Lamborghini. Konstruktéři z týmu Hanse Reitera postavili Murciélago R-GT či Murciélago LP670 R-SV. V letošní sezoně podnikového poháru Lamborghini Blancpain Super Trofeo obsadila německá stáj druhou příčku v celkovém pořadí.

Ilustrační foto a video: Gallardo Super Trofeo

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..