Tuning Lamborghini

Underground Racing Gallardo LP560-4 Spyder

Americká společnost Underground Racing zveřejnila snímky své nejnovější úpravy, kterou se stalo Gallardo LP560-4 Spyder. Firma se zaměřuje na instalaci dvojitých turbodmychadel a nejinak tomu bylo i tentokrát. Kabriolet od lamba pohání až 1250 koní!

Pro takový výkon je zapotřebí natankovat závodní benzín, s tím běžným výkon dosahuje stále působivých 1000 koní. Točivý moment, maximální rychlost nebo hodnotu zrychlení firma neuvádí, nicméně výkon 1250 koní není maximum, co konstruktéři z Underground Racing nabízí. V případě zájmu si můžete pořídit i takzvaný „Stage 3 Turbo Systém s velkými zásahy do motoru,“ jež zajistí s použitím závodního benzinu šílených 1500 koní!

Na přiložených fotografiích si všimnete, co všechno Underground Racing na Lamborghini upravilo. V motorovém prostoru LP560-4 Spyder najdete otevřené vzduchové filtry K & N, modifikované výfukové potrubí z nerezové ocele nebo nové ventily.

Underground Racing nabízí dvojitá turbodmychadla nejen pro současné modely automobily Lamborghini, ale i pro vozy Ford GT, Audi R8 V10 či Dodge Viper. Úprava Ferrari F430 je zatím ve vývoji.

Foto: Underground Racing

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..