Tuning Lamborghini

Hamann Gallardo

Další prácička od nechvalně proslulého tunera Hamann. Někteří jeho práci oceňují a milují, jiným se hnusí. Tentokrát ale firma z německého Laupheimu upravovala nezvykle decentně.

Zdálo by se, jakoby se Hamann poučil. Už žádné nechutné spoilery a šílené barevné kombinace, ale jen decentnost, která jemně upravuje tvary Gallarda.

Přední spoiler s nastavitelným lízátkem (jako o závodních aut,) prahy, které opticky snižují celé auto, třídílný zadní spoiler nebo závodní křídlo a difuzor. Vše vyrobené ze sklolaminátu nebo karbonu.

To však nejsou všechny prvky paketu. Hamann ještě nabízí dva tlumiče výfuku. Jeden může být použit ve spojení se sériovými koncovkami, kdežto druhý je zakončen čtyřmi koncovkami (Hamann předběhl dobu, není liž pravda?).

Upravením řídicí jednotky se zvýší výkon ze sériových 520 na 550 koní a točivý moment o 40 Nm, díky čemuž nejvyšší rychlost vzroste na 320 km/h. Nové brzdové kotouče zajistí i bezpečné brždění. Třmeny jsou k mání v různých barvách.

A to je vše z této decentní úpravy. Nejbláznivějším doplňkem se staly nové dveře, otevírané pod úhlem k nebi. Ale tak Lamborghini s dveřmi otevíranými vzhůru je přeci normální… Paket můžete objednávat jak ve verzi kupé, tak ve verzi Spyder.

Foto: HAMANN motorsport

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..