LifeStyle

Lodičky „Superleggera“

Valentýn nebo Vánose jsou ještě daleko, ale možná již přemýšlíte, čím obdarujete své partnerky a manželky. Pokud zatím nemáte žádný nápad, co své milé koupit, máme tu jeden tip.

Naším tipem jsou střevíčky, které něžné pohlaví musí ocenit. Pochází od italské firmy Tonino Lamborghini, která má společné s výrobcem supersportů nejen část názvu, ale i rodinu zakladatele. Firmu vyrábějící kosmetiku, oblečení a další zboží totiž založil stejnojmenný muž, Tonino Lamborghini, který je synem námi známého Ferruccia Lamborghiniho. Zpět ale k našemu dárku pro vaší milou.

Bílé lodičky nejen potěší něžné pohlaví, ale i každého znalce automobilů. Jejich vzhled se totiž nechal inspirovat automobilem Lamborghini. Však na ně pohleďte. Vidíte ty křivky Gallarda Superleggera? Také jste nevěřili, že se křivky odlehčeného Gallarda dají využít do designu bot? My tedy ne.

Vozů Lamborghini Gallardo Superleggera se vyrobilo pouhých zřejmě tři sta kusů, a tak se jedná o patřičně exkluzivní materiál. Odlehčený model byl vyráběn ve žlutém, oranžovém, šedém, černém a později i bílém laku, a tak by bylo jistě stylové, kdyby se střevíčky od Tonina objevily i v těchto barvách.

Autor: Tim Cooper

2 komentáře: „Lodičky „Superleggera“

  • Jsou nádherné,já je chci,kde je sežeu?

  • Prosím kde se dají koupit ty jsou naprosto úžasné 🙂

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..