LifeStyle

Sportovní boty „Reventón“

V nedávné době jsme vás seznámili se skicou dámských střevíček inspirovaných vozem Gallardo Superleggera, kterou vytvořil Tim Cooper. Dnes vám přinášíme jeho další dílo, které se tentokrát zaměřilo na mužskou část populace.

Dámské lodičky od Tima Coopera se Gallardu Superleggera podobaly přeci jen až moc. Zadní světla na patě, přední na špičce, to bylo skoro až příliš. Tim Cooper tuto kritiku zřejmě vyslyšel a boty pro pány vytvořil od svého vzoru odlišnější.

Již podle názvu je jasné, že se designér inspiroval nejdražším prodávaným Lamborghini v jeho historii. Na botách ale již neuvidíte žádná světla, jen loga Lamborghini a na nártu výstižného nápisu Reventón.

S automobilem, kterého vzniklo jednadvacet kusů, boty spojuje také barva a ostré rysy. Sportovní boty nesou barvu Grigio Barra a rysy, podobající se vozu, který se nechal inspirovat bojovými „stealth“ letouny.

Boty Reventón nemají žádné tkaničky, ani suché zipy, takže by nás zajímalo, jak by se obouvaly na nohu. Zajímavým detailem je ale odpružená pata, která má botám zaručovat lepší komfort.

Koupili byste si tyto boty, nebo raději své přitelkyni (manželce) koupíte střevíčky Superleggera? Nebo snad raději počkáte na další výtvor?

Foto: Tim Cooper

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..