LifeStyle

Asus Lamborghini VX6

Společnost Asus odhalila novou generaci notebooku, který již několik let vyvíjí spolu s automobilkou Lamborghini. Nový netbook je vybaven displejem o velikosti 12,1“ a dvoujádrovým procesorem Intel Atom D525. Jeho název pokračuje v nastoleném trendu, netbook se jmenuje Asus Lamborghini VX6.

Tak jako u předchozích modelů s logem rozzuřeného býka i u VX6 se hraje především na design. VX6 není netbook, který bude trhat rekordy ve velikosti paměti nebo rychlosti procesoru, důraz je zde kladen hlavně na styl. A v tom jsou notebooky Asus Lamborghini jedničkou.

Z hlediska parametrů, VX6 je vybaven displejem o rozlišení 1366 x 768 pixelů, operační paměť DDR3 má velikost 4 GB. Ve výbavě nechybí Ethernet, WiFi, Bluetooth 3.0 nebo USB 3.0. Operační systém zajistí Windows 7.

Kdy se Asus Lamborghini VX6 dostane na trh, zatím není jasné, doposud nevíme ani jeho cenu. Co však víme, je to, že VX6 útočí na nedávno představený konkurenční Acer Ferrari One. Boj Lamborghini s Ferrari pokračuje na všech frontách, a to i na trhu s netbooky.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..