LifeStyle

Reventón na dálkové ovládání od De Agostini

Společnost De Agostini uvádí na trh jedinečný model na dálkové ovládání, kterým není žádné jiné Lamborghini, než slavný Reventón. Slogan produktu je prostý, „postavte si a pilotujte rádiově ovládané Lamborghini Reventón.

De Agostini tímto modelem navazuje na Lamborghini Gallardo Police, které bylo prvním výsledkem spolupráce této firmy s automobilkou Lamborghini. Reventón na dálkové ovládání se bude vyrábět v neobvyklém měřítku 1:10, pohon (všech kol!) zařídí vnitřní motory, které ovládají 65 funkcí. Nový model je věrný své předloze, je vzrušující při řízení (dvoustupňová převodovka a kotoučové brzdy) a spolehlivý.

Zvláštností modelu je, že si jej sami můžete postavit. Prodej zatím odstartoval v Itálii, kde první díly seženete za 2,99 euro, ty následující budou na trhu za cenu 7,99 euro. Součástí balíčku je i DVD s návodem na stavbu. Pokud si zmenšeninu Reventónu budete chtít objednat přes internet, navštivte stránku http://reventon.rcmodel.it/.

Lamborghini Reventón se světu oficiálně představilo v roce 2007 na Frankfurtském autosalonu. Prezentace vozu byla jedinečná, vždyť Reventón se utkal se stíhačkou Tornado nebo se proletěl helikoptérou nad turínskou budovu Lingotto. Naposledy se Reventón ukázal v centru Paříže mezi Place de la Concorde a Place de l’Opera, odkud pochází i přiložené snímky.

Jeden myslel na “Reventón na dálkové ovládání od De Agostini

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..