LifeStyleSuper Trofeo

Super Trofeo kolekce 2010

S novou sezonou šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo představila italská automobilka i doplňující módní kolekci Super Trofeo pro letošní rok. Ta zahrnuje mikinu, polokošili a dámské tričko. I nadále však můžete objednávat i doplňky z kolekce pro loňskou sezonu.

Novou mikinu se zipem pro muže zdobí loga titulních firem závodního poháru, tedy automobilky Lamborghini a hodinářského výrobce Blancpain, na zádech pak logo samotného šampionátu. Cena mikiny činí 144 €, vybírat můžete z bílého a černého provedení.

Polokošile a dámské tričko navazuje na design mikiny. Jednoduchý styl podtrhují nápisy a loga již zmíněných firem. Polokošili i dámské tričko pořídíte za 48 €.

Sezona 2010 značkového poháru Lamborghini Blancpain Super Trofeo odstartovala v dubnu na německém okruhu v Hockenheimu. Druhý závodní víkend, který se konal na brněnském Masarykově okruhu, však postihla vážná nehoda Giorgia Bartocciho, díky které se ani jeden ze tří závodů neodjel. I nadále je proto v čele bodování Peter Kox (profesionální piloti) a Marc A. Hayek („gentleman“ jezdci).

2 komentáře: „Super Trofeo kolekce 2010

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..