Novinky

Lamborghini otevřelo čtyři nové showroomy za pouhých deset dní

Lamborghini dále rozšiřuje prodejní síť svých dealerů. V posledních dnech otevřelo hned čtyři nové showroomy na třech kontinentech – v britském Pangbourne, v indickém Novém Dillí, japonské Aoyamě a kanadském Vancouveru.

Italský výrobce aktuálně provozuje 124 dealerů v 45 zemích. Například ve Velké Británii, největším evropském trhu Lamborghini, má šest oficiálních zastoupení, v Japonsku pět.

Na českém trhu nyní Lamborghini oficiálně zastoupeno není. Šeptá se však o otevření nového showroomu v příštím roce. Lamborghini v Česku dříve fungovalo, pražský showroom byl ale v loňském roce zavřen.

Lamborghini chce ještě do konce roku otevřít dalších šest showroomů, což potvrzuje snahu automobilky o upevnění své pozice na trhu. V roce 2014 bude otevřeno pět až deset nových zastoupení značky, cílem vedení je mít zastoupení v 50 zemích světa.

„Od svého jmenování v roce 2005, za dobu pouhých devět let, Lamborghini ztrojnásobilo svoji přítomnost na světových trzích,“ připomíná prezident a generální ředitel automobilky Stephan Winkelmann. Šéf Lamborghini si mnohé slibuje například od jihoamerického trhu, kde aktuálně funguje jediný prodejce značky – v brazilském Sao Paulu.

lamborghini_seoul_opening_low

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..