Novinky

Výroba Gallarda skončila. Opravdu?

Lamborghini před několika dny ukončilo výrobu modelu Gallardo. Tvrdí to server Cafespa.com. Některé zdroje tuto informaci potvrzují, vedení Lamborghini totiž už loni některým zákazníkům potvrdilo, že výroba Gallarda skončí letos v říjnu.

Pokud se skutečně jedná o pravdivou zprávu, znamená to, že výroba Gallarda skončila po deseti letech. Automobil totiž debutoval v roce 2003. Za tu dobu Lamborghini vyrobilo asi 14.000 exemplářů Gallarda, auto tak registruje nejvíce vyrobených exemplářů ze všech modelů značky.

Za deset let výroby automobilka postavila nepočítaně variant Gallarda. My jich registrujeme dokonce 35, přičemž další varianty byy určeny pouze pro závodní šampionáty. Všechny z nich si můžete prohlédnout v sekci Showroom. Poslední edicí bylo Gallardo LP570-4 Squadra Corse představené na zářijovém autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Lamborghini už pracuje na nástupci Gallarda, který je zatím označován jako Cabrera. Auto má použít vidlicový desetiválec, dvouspojkovou převodovku a pohon všech kol. Samozřejmostí je výrazný design, jak se na pravé Lamborghini sluší a patří.

lamborghini_gallardo_31 – kopie

Jeden myslel na “Výroba Gallarda skončila. Opravdu?

  • Tohle je největší blbost kterou jsem slyšel.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..