Novinky

Huracán čeká facelift. Dostane nový interiér

Ani se to nezdá, ale Lamborghini Huracán už tu s námi bude pátým rokem. To je v automobilovém světě už poměrně dlouhá doba, a tak se v Sant‘ Agatě už pracuje na jeho modernizaci. Dokazuje to zachycený prototyp modernizovaného Huracánu Spyder uživatelem diskuzního fóra Lamborghini Talk, jehož fotografie prozrazují úpravy vnějšího vzhledu i interiéru.

Nejvýznamnější změny se přitom odehrají právě uvnitř. Modernizovaný Huracán (že by nazvaný Huracán S po vzoru většího, dvanáctiválcového bratra?) se dočká velké obrazovky multimediálního systému, který nahradí současné řešení středového panelu s množstvím tlačítek. Lamborghini zkrátka následuje trendy a aplikuje do babylamba systém prvně prezentované v limitovaném speciálu Centenario, v jehož případě uvnitř byla 10,1″ obrazovka.

Vedle toho se promění záď, podle fotografie se můžeme těšit na pozměněný zadní difusor a přesunutí koncovek výfuku. Větší je patrně také zadní spoiler. Příď moc na fotografii vidět není, očekávat ale můžeme nový přední nárazník.

Designové změny modernizovaného Huracánu jistojistě doplní i pozměněná technika. Jistě se tak můžeme těšit na posílený atmosférický desetiválec. K elektrifikaci zatím patrně nedojde, hybridní pohon očekávejme až u nástupců dnešních supersportovních Lamborghini.

Modernizace Lamborghini Huracán je chystána pro modelový rok 2020. K představení upraveného babylamba by tak mělo dojít někdy v příštím roce.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..