HistorieNovinkyTovárna Lamborghini

Barvy na Huracán

Lamborghini na svých webových stránkách konečně zveřejnilo podrobnější informace k novému modelu Huracán. Součástí prezentace vozu je i konfigurátor, díky čemuž je možné si vůz různě naspecifikovat. Díky tomu také víme, že pro Huracán bude k dispozici minimálně 19 laků, které můžeme rozdělit do pěti kategorií.

Běžné laky
Běžné laky jsou dva a známe je již z modelu Gallardo. Jedná se o černý odstín Nero Noctis a bílý Bianco Monocerus. Za tyto laky se nepřiplácí.

Metalické laky
Nabídka metalických laků je již zajímavější. Zahrnuje tři známé laky – červený Rosso Mars (dostupný například pro Gallardo LP 570-4 Super Trofeo Stradale), černý Nero Serapis a šedý Grigio Lynx (oba dostupné již pro Gallardo). Ostatní laky jsou nové, jsou jimi bílý Bianco Icarus a šedý Grigio Nimbus (že by název podle koštětě z Harryho Pottera?) a tmavě modrý Blu Achelous. Také tyto laky se objednávají bez příplatku.

Perleťové laky
Třetí skupinou jsou perleťové odstíny. Zatímco žlutý odstín Giallo Midas a oranžový Arancio Borealis známé již z předchůdce, jasná zelená Verde Mantis (latinsky kudlanka) je novinkou, která nahrazuje dřívější Verde Ithaca. Příplatek za tyto odstíny činí 3.200 eur.

Matné laky
Také vybrané matné laky známe z předchozích modelů značky, z Gallarda, Murciélaga nebo Aventadoru, pro Huracán ale nejspíše budou běžně dostupné a ne v rámci individualizačního programu Ad personam. Těmito laky jsou bílý Bianco Canopus, černý Nero Nemesis, hnědý Maronne Apus, šedý Grigio Titans a žlutý Giallo Horus. Za matný lak si zákazník připlatí 10.000 eur.

Laky z programu Ad personam
Poslední skupinu tvoří laky, které je možné obejdnávat prostřednictvím individualizačního programu Ad personam. Pomocí něj je možné pořídit jakoukoliv barevnou kombinaci, Lamborghini zatím láká na tři laky: hnědý Maronne Alcestis, modrý Blu Caelum a šedý Grigio Admetus. Příplatek za laky z programu Ad personam činí 7.100 eur.

2 komentáře: „Barvy na Huracán

  • všecky barvy jsou skvělé

  • verde mantis je bozska a moje srdecni

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..