Tuning Lamborghini

Hamann Gallardo Victory II

Hamann Motorsport zveřejnil oficiální technické údaje nového paketu Victory II určeného pro babylambo Gallardo LP560-4. Upravený desetiválec produkuje 572 koní.

Lehce upravený motor má i vyšší hodnotu točivého momentu, která se zastavila na 575 Nm (u Gallarda LP560-4 to je 540 Nm). Vyšší výkon znamená i vyšší maximální rychlost, Victory II jede až 328 km/h. Hrát k tomu bude sportovní koncovka výfuku.

O bodykitu karoserie jsme už hovořili v minulém článku, co jsme však neuvedli, je fakt, že některé díly jsou vyrobeny z karbonových vláken. To se týká části předního nárazníku a chladícího otvoru na střeše vozu. Zadní přítlačné křídlo může být z laminátu, nebo rovněž z karbonu. Hamann vyměnil i systém otevírání dveří, které mají evokovat typické nůžkové dveře.

Kola jsou obuta do 20palcových ráfků Edition Race. Vpředu o rozměrech 235/30ZR20, vzadu 325/25ZR20.

V interiéru vozu se objevilo 14 karbonových dílů včetně klik dveří a volantu. Novinkou jsou i skořepinová sedadla Hamann.

Společnost Hamann Motorsport byla založena bývalým závodníkem Richardem Hamanem v roce 1996. Ten se zprvu zaměřil jen na tuning mnichovského BMW, později se do portfolia úpravce dostaly i automobily ostatních značek.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..