Tuning Lamborghini

Hamann Gallardo LP560-4 Victory

Německý tuningový úpravce Hamann si vzal opět na paškál Lamborghini Gallardo. Svůj paket „LP560-4“ dovedl do dokonalosti a představil Gallardo LP560-4 Victory.

Nová verze Hamann Victory je vybavena nárazníky, zadním difusorem a bočními prahy ve stylu modernizovaného Gallarda LP560-4. Agresivnější výraz vozu doplňuje zadní přítlačné křídlo, nasávací střešní otvor ve stylu rallye aut a chladící otvory okolo zadních kol.

Hlavní úpravou německé společnosti je ale modrooranžová fólie. Jestliže sériová Lamborghini jsou inspirována stíhacími letouny, Hamann tento styl posunul o krok dál. Na Gallardu spatříte různé nápisy, které originálně bývají právě na stíhačkách. „Nešlapat“ a „nebezpečí spálení“ jsou jen některé z nich, navíc je doplňuje imitace nýtů. Cena fólie byla stanovena na 5000 Euro.

Společnost HAMANN Motorsport byla založena Richardem Hamanem v roce 1996 v německém městě Hüttisheim. Bývalý závodník se zprvu zaměřil pouze na tuning vozů BMW, nicméně časem se jeho firma rozrostla a v současné době nabízí úpravy pro většinu sportovních automobilek.

Foto: HAMANN Motorsport

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..