Tuning Lamborghini

BF Performance Gallardo GT 600 Spyder

O švýcarském úpravci BF Performance jsme již dlouho neslyšeli, nicméně firma během této doby rozhodně nezahálela. Vždyť se stala zřejmě první společností, která upravila faceliftované Gallardo LP560-4 Spyder. Ve švýcarském provedení italského býka najdete posilněný desetiválcový motor a agresivnější vzhled.

Aerodynamický bodykit je vyroben hlavně z karbonových vláken a jeho součástí je modifikovaný přední spoiler, boční prahy a zadní přítlačné křídlo. Možností je dokoupení mohutnějšího zadního difusoru.

Designéři společnosti se podle vlastních slov inspirovali modelem Reventón, nicméně v inovovaných křivkách najdete i působení Murciélaga SV.

U BF Performance se traduje, že žádný paket se neobejde bez vyladění motorového prostoru a tímto heslem se pracovníci firmy řídili i při úpravě tohoto kabrioletu. Po vzoru Gallarda GT600 dosáhla hranice výkonu šílených 600 koní!

O přesných technických údajích firma mlčí, nicméně si myslíme, že upravené Gallardo LP560-4 Spyder se lehce dostalo do teritoria vlajkové lodi Lamborghini. Je taková síla pro babylambo málo, nebo hodně?

Foto: BF Performance

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..