Novinky

LP 570-4 Superleggera na Expo 2010 v Šanghaji

Automobilka Lamborghini bude hlavním sponzorem stánku města Bologna na výstavě EXPO 2010 v Šanghaji, která otevře své brány 1. května. Mezi vystavenými supersporty z dílny Lamborghini bude mít hlavní slovo Gallardo LP570-4 Superleggera.

Nová Superleggera bude vystavena v jednom z šesti tematických oddílů jako symbol kreativity a technického pokroku města Bologna. Tam ji budou doplňovat i současné letní oděvy z dílny Collezione Lamborghini.

“Prezentace Automobili Lamborghini na EXPO 2010 dokazuje naše odhodlání podílet se na rychle se rozvíjejícím se čínském trhu supersportovních vozů,“ vysvětluje Stephan Winkelmann, prezident a výkonný ředitel Lamborghini, „naší poctou Číně je speciální edice Murciélago LP670-4 SV China Limited Edition, dostupnou pouze pro zdejší trh.“

Gallardo LP570-4 Superleggera je nejsilnější vůz desetiválcové modelové řady. S výkonem 570 koní a suchou váhou 1340 kilo umí zrychlit z nuly na sto za 3,4 s a jet až 325 km/h. Pravověrní řidiči zajisté ocení i skutečný sportovní charakter vozu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..