Tuning Lamborghini

ItalCarDesign Murciélago GTR

Švýcaři mají úpravu aut v oblibě, jak jinak vysvětlit, že je ve Švýcarsku tolik tuningových firem. A jedna z nich, ItalCarDeign, se vrhla na vlajkovou loď Lamborghini, model Murciélago. Paket byl nazván jako Murciélago GTR, či Le Mans.

Jako první bychom měli vysvětlit samotný název paketu. Sama firma používá oba názvy – Murciélago Le Mans i Murciélago GTR. Jedná se ale o stejné díly pro dvanáctiválcový model automobilky.

Balíček úpravce zahrnuje několik úprav designu. Nechybí dva „rychlé“ pruhy přes celou karoserii (že by inspirace americkými vozy?), nápisy „Murciélago“ (kdyby náhodou někdo nepoznal v čem jedete) na stranách vozu, nová černá kola, jejíž lem je v barvě karoserie a velkolepé zadní přítlačné křídlo.

Po představení modernizovaného Murciélaga LP640 si společnost připravila i úpravu nárazníků. Přední a zadní nárazník dostaly symetrické otvory na bocích karoserie, jež dodávají více chladného vzduchu brzdovým kotoučům.

Pro starší Murciélago L147 byl připraven i výkonnostní paket – pokud se Vám sériových 580 koní zdálo málo, mohli jste si pořídit paket, nazvaný „Le Mans Sport,“ který výkon motoru upravoval na 615 koní. Jestliže bude obdobný výkonnostní paket připraven i pro Murciélago LP640 zatím není známo.

Foto: ItalCarDesign

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..