Tuning Lamborghini

Genaddi Design Group Murciélago Roadster

Fakt, že Lamborghini se střecha na Murciélagu Roadster moc nepovedla je celkem známý a omílaný stále dokola. Majitelům z Dubaje to možná nevadí, ale vy se vztekáte, že interiér vašeho roadsteru je neustále mokrý od nečekaného deště? Zkuste zavolat firmě Genaddi Design Group.

Tato americká firma vyslechla nářek majitelů roadsterů, kterým občas do interiéru nateklo a uvedla na trh speciální střechu pro Murciélago Roadster.

Střecha je prý navržena tak, aby se dala na auto nasadit do dvou minut, což je trochu rozdíl proti té složité od Lamborghini, že?

Střechu lze navíc převážet přímo ve voze, a podle okamžitých povětrnostních podmínek ji buď nasadit, nebo naopak sejmout – to dává každému majiteli vozu ještě větší svobodu a potěšení z jízdy Roadsterem, bez nebezpečí mokrého oblečení.

Střecha je vyrobena z uhlíkových vláken a skládá se ze šesti částí včetně zadního okénka. A s takovými šesti díly může být zábava, z auta lze kromě zastřešeného roadsteru vytvořit i targu.

Všechny díly střechy jsou zpracovány s matnou nebo lesklou povrchovou úpravou uhlíkových vláken, nejsou ale standardně lakovány, aby nenarušili estetiku vozu. Stačí ale říci prodejci a může vám jednotlivé díly nalakovat dle vašeho přání.

Jestli vás zajímá cena, tak je to 26 000 dollarů, což je při současném kurzu asi půl milionu korun. Není to sice málo, ale je to pouhý zlomek oproti ceně nového Murciélaga Roadster.

Foto: Genaddi Design Group

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..