Tuning Lamborghini

Strosek Design Diablo

Pravda, jedná se o starší úpravu, nové Diablo už neseženete, ale jistě byste si u Strosek Design mohli upravit to starší, které máte v garáži. Úpravce, který se zaměřuje hlavně na značku Porsche, touto úpravou zavítal v roce 1993 i mezi značně exotičtější vozy.

Strosek se zaměřil na optickou úpravu celého vozu. Podle svých slov se chtěl zaměřit na aerodynamiku a kompaktnost celého vozu, které se prý daly v mnohém zlepšit. Na autě naleznete nový kulatější přední nárazník s předělaným nasáváním a upravenými směrovými světlomety. Změna proběhla i na hlavních světlometech, nastal konec „mrkaček,“ nahradily je dva obyčejnější kruhové světlomety.

Na boku najdete další změny, tou hlavní je jistě přesunutí zrcátek. Strosek je umístil až ke střeše. Změnami prošly i boční nasávací otvory. Na záď vozu se dostalo nové nastavitelné přítlačné křídlo. Zadní nárazník napodobuje ten přední a nese výrazně kulatější tvary než originál. Další změnou je přesunutí koncovek výfuku, které ústí výš než-li dříve. Poslední změnou jsou nová hořčíková či chromovaná kola, napodobující ta sériová.

A to je z úprav vše. Žádné změny v interiéru, žádní čerství koně v motoru. Pokud chcete tisícihlavé stádo, hledejte jinde, tady jde u exkluzivitu. Těchto Diablo totiž nebylo vyrobeno mnoho a cena takto upravených vozů bude při jejich nákupu jistě vysoká.

Vittorio Strosek dal před mnoha lety své příjmení designérskému studiu, které za tu dobu nasbíralo již přes dvacet pět let zkušeností. Pokud chcete zlepšit aerodynamiku svého auta, jistě vás neodmítne.

Foto: Strosek Design

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..