Tuning Lamborghini

JB Car Design Murciélago LP640 Bat

Německá tuningová společnost JB Car Design podruhé vylepšila Lamborghini Murciélago LP640. Vedle několika dílů, které LP640 upraví do podoby Reventónu, nabízí firma i posilnění pohonné jednotky na celkových 750 koní.

Nové křivky nejen evokují hyper model Reventón, ale také zlepšují aerodynamiku auta. Zvýrazněný nárazník doplňují nové postraní otvory a karbonové „lízátko.“ Z dnes oblíbených uhlíkových vláken jsou vyrobeny i boční prahy, zvětšený zadní difusor nebo „mračítka.“ Vaši pozornost upoutá i nové přítlačné křídlo a 20“ ráfky.

V interiéru Murciélaga LP640 Bat najdete kombinaci kůže a sportovní alcantary. Nový je volant a stereo s větším subwooferem.

Pokud vás Murciélago LP640 od JB Car Design zaujalo, můžete si přiobjednat i posilnění dvanáctiválcového motoru. Vybírat si můžete mezi dvěma kity, prvním o 710 koních a druhým o 750 koních. Součástí toho silnějšího je mimo jiné sportovní výfuk a sportovní katalyzátor. Když JB Car Design upravil LP640 poprvé, znamenal takový výkon maximálku 370 km/h.

Cena paketu přesahuje 88 000 Euro. Za tuto částku si nekupujete jen díly, ale i také exkluzivitu, společnost tvrdí, že nevyrobí více než 75 exemplářů.

Foto: JB Car Design

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..