Reportáže

Vienna Autoshow 2010: fotogalerie

Minulý víkend proběhlo ve Vídni Vienna Autoshow, které je známo hlavně díky vystavovaným luxusním a drahým automobilům. Díky krizi se ale na letošním ročníku objevily i méně exkluzivní značky.

Mezi vystavovanými vozy tak nebyly pouze drahé supersporty, ale i obyčejnější zástupci z řad automobilek Volvo, Volkswagen či Seat. Supersportovní a luxusní automobilky zastupovalo Maserati, Bentley, Rolls-Royce, Mercedes-Benz SLS, Audi R8, či dvojice modelů Lamborghini.

Vystavovatelem dvou Lamborghini byl oficiální rakouský dovozce Lamborghini Wien, které je největším zastoupením italské automobilky ve střední Evropě.

Na výstavě se objevily vozy z limitovaných edicí. Prvním bylo Murciélago LP670-4 SuperVeloce v atypické stříbrné metalíze, s výrobním číslem 95/350.

Druhým vystaveným modelem se stalo oranžové Gallardo LP550-2 Valentino Balboni, které je oslavnou edicí testovacího jezdce Valentina Balboniho, který byl nucen odejít do důchodu. LP550-2 VB bylo postaveno podle jeho tajných přáních, díky čemuž jej pohání jen zadní kola a kapotě dominuje bílý závodní pruh.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..