Tuning Lamborghini

Unicate Murciélago „Yeniceri Edition“

Firma Unicate se chlubí, že je známá hlavně díky tomu, že vozy upravuje do největších extrémů. Murciélago „Yeniceri Edition“ v tomto směru pokračuje. Přestože je vůz pojmenován podle válečníků Osmanské říše, takzvaných janičárů, nám spíš připadá jako vyslanec pekel.

Hlavní úpravou je výfukový systém, který podle slov úpravce děsí okolostojící tak, jako to uměli janičáři. Nová koncovka produkuje hřmění silné 120db i na neutrál a motoru přidává 20 koní výkonu.

Celý automobil byl snížen o jeden palec (cca 22 mm), kola byla obuta do ráfků ConcavTen. Ty mají chromovaný vnější lem, zatímco vnitřek kol je v matné černé, aby ladil barvě karoserie. Zadní kola mají masivní velikost 13,5×21, což je podle Unicate rekord mezi auty.

“Díky širším zadním kolům se teď Murciélago lépe řídí a zdá se mnohem sportovnější,“ tvrdí Cem Altun, zakladatel a šéf společnosti Unicate.

Mezi další změny patří velké využití LED diod. Ty byly začleněny do předních chladících otvorů, aby se staly světly pro denní svícení. Další LEDky nechybí ani na prazích a v motorovém prostoru. V interiéru je přehršel karbonu a kůže, nechybí ani upravený hudební systém.

Foto: Unicate

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..