Tuning Lamborghini

Huracán od Ares Design, firmy bývalého šéfa Lotusu

Bývalý šéf značky Lotus Dany Bahar nyní pracuje u tuningové společnosti Ares Design, která se zaměřuje na speciální úpravy podle osobních preferencí zákazníka. Jedním z nejnovějších děl firmy je i upravené Lamborghini Huracán.

„Cílem při úpravě jakéhokoliv Lamborghini je co nejlépe optimalizovat výkon motoru a aerodynamiku. Vytvořili jsme velice speciální auto pro zákazníky, kteří nechtějí mít něco stejného jako někdo jiný,“ říká na adresu změn Huracánu Mihai Panaitescu, šéfdesignér Ares Design.

Firma sídlící v italské Modeně se tak zaměřila nejen na rozsáhlé přepracovaní exteriéru, ale také na vyladění motoru. Nová řídicí jednotka nebo titanový výfukový systém znamenají, že výkon desetiválce poskočil z 610 na 650 koní. Díky tomu přepracovaný Huracán zvládne zrychlit z 0–100 km/h za tři sekundy a jet až rychlostí 330 km/h.

Nový je též interiér, na jehož čalounění jsou použity dva druhy kůže: nappa a nubuk. Kabina má být podle slov Ares Design moderní a luxusní.

Upravený Huracán od Ares Design poprvé ukázal ve svém nově otevřeném ateliéru v londýnském Picadilly. Zde pracovníci firmy doporučují klientům, jak si automobil mohou nechat upravit. Cena vystaveného Huracánu činí 367.000 eur (9,9 milionu korun), úpravy jsou ale ryze individuální, a tak se jejich cena může lišit kus od kusu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..