Novinky

SUV se chystá do Pekingu, bude to Urus?

Lamborghini na nadcházejícím autoalonu v Pekingu zveřejní koncept SUV, o němž se už několik týdnů často hovoří. Díky zveřejněnému nákresu máme první představu, jak vůz bude vypadat. Příď naváže na Estoque a Aventador, linie střechy bude směrem vzad prudce klesat.

Automobilka dále na svých webových stránkách zveřejnila snímek, na němž jsou zobrazeny čtyři živly. Co přesně to znamená, zatím není jasné. U tohoto snímku je umístěn nápis Invincible, znamenající v angličtině „neporazitelný.“ Název nového auta to není, jedná se o marketingové slovo, zřejmě odkazující na terénní schopnosti chystaného SUV. Podobně se před premiérou Aventadoru J na webových stránkách Lamborghini objevoval nápis Unica.

Jak se tedy nový koncept bude jmenovat? Hovořilo se o označen Deimos, nejnovější spekulace ale oprášily jméno Urus. Tyto spekulace byly podpořeny faktem, že nový snímek na webových stránkách automobilky měl v názvu právě slovo urus.

O Urusu se už hovořilo ve spojení s Estoque, poté ve spojení s Aventadorem. Lamborghini totiž toto označení má už několik let zaregistrované.

A co samotné slovo Urus znamená? Jedná se o anglický výraz pro pratura, tedy jednoho z předků tura domácího.

Jeden myslel na “SUV se chystá do Pekingu, bude to Urus?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..