LifeStyleNovinky

Lamborghini nově nabízí pánský parfém

Nabídka Collezione Lamborghini zaměřená na oblečení a další zboží s logem rozzuřeného býka se rozšiřuje o nový produkt. Součástí kolekce pro jaro/léto 2014 je pánský parfém jednoduše nazvaný L.

L je vůbec prvním parfémem s logem automobilky Lamborghini a je mnohem unikátnější než voňavky nabízené firmou Tonino Lamborghini, založenou rodinou Lamborghini. První ze čtyř zatím plánovaných vůní totiž bude nabídnuta pouze v limitované edici 999 exemplářů. Parfém bude poprvé prezentován na nadcházejícím autosalonu v Ženevě.

Další novinkou letošní kolekce jaro/léto je blejzr, sportovní sako, jehož specialitou je dvojité zapínání – na zip a knoflíky. Blejzr je utkán z vodě odolného materiálu, který se nezmuchlá ani po vložení do kufru. Zákazníci mohou rovněž nakoupit dvoudílnou sportovní kombinézu z kašmiru – v modré barvě pro muže a v šedé pro ženy.

Zboží z nabídky Collezione Lamborghini je možné nakoupit prostřednictvím internetového obchodu Lamborghini Store, v jakémkoliv oficiálním dealerství značky Lamborghini, v buticích Lamborghini a vybraných specializovaných obchodech.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..