Tuning Lamborghini

Reiter Engineering Gallardo Super Trofeo Strada

Německá společnost Reiter Engineering zveřejnila první snímky své nejnovější úpravy, kterou nazvala Gallardo LP560-4 Super Trofeo Strada. Z dlouhého názvu vyplývá jediné, díly ze závodního Gallarda ze šampionátu Super Trofeo si můžete objednat i na vaší silniční stíhačku.

Informace o plánovaném paketu jsme přinesli již na podzim, nyní se však můžete podívat i na snímky upraveného Gallarda LP560-4.

Oranžový exemplář zdobí mohutný přední nárazník s většími otvory pro lepší chlazení, vzadu najdete obří difusor pro lepší přítlak, kombinovaný se závodním přítlačným křídlem. Všechny díly jsou samozřejmě karbonové.

Vedle vzhledových změn se u Reiter Engineering zaměřili i na úpravu podvozku, který je tvrdší, vyladěný na použití na závodních tratích. S jeho testováním pomáhal i holandský jezdec Peter Kox.

V interiéru se posadíte do skořepinových sedadel, okolo sebe spatříte záplavu alcantary tak, jak se na „závodní“ vůz sluší a patří. Zájemci si mohou připlatit za hasicí přístroj nebo ochrannou klec.

Reiter Engineering je již několik let výhradním úpravcem závodních Lamborghini, stáj Hanse Reitera startuje v šampionátech Super Trofeo, FIA GT1 nebo FIA GT3. V posledních se německá firma zaměřila i na úpravu silničních aut, odvozených z těch závodních.

Foto: Reiter Engineering

Jeden myslel na “Reiter Engineering Gallardo Super Trofeo Strada

  • Monstruózní

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..