Novinky

Nové lambo, nebo „jen“ koncept?

Automobilka Lamborghini tento týden zveřejnila první fotografii automobilu, který představí na letošním autosalonu v Paříži. Mnozí se domnívají, že tímto vozem je nástupce Murciélaga. Zdroje blízké automobilce ale říkají, že „Jota,“ jak je budoucí vlajková loď Lamborghini nazývána, bude mít premiéru až na jaře, v Ženevě. Kde je tedy pravda?

Tímto zdrojem je nejmenovaný dealer, který dále tvrdí, že dodávky k zákazníkům začnou během příštího dubna. Také dodává, že neoficiální premiéra automobilu proběhne během listopadu přímo v továrně v San’t Agatě. Vůz bude zcela nový, postavený na karbonovém monokoku, který nahradí současný trubkový rám.

Pokud jsou tyto informace pravdivé, co Lamborghini představí v Paříži? Zdá se, že automobil (ze kterého jsme již viděli část kapoty a předního skla) bude „pouhým“ konceptem. Bude plný karbonu a zřejmě velice podobný nové vlajkové lodi. Podle současných informací tak bude jakousi předsériovou verzí nového sériového dvanáctiválcového Lamborghini. 

Jsou to ale stále jen domněnky. Takže zatím platí: Lamborghini, rychlost a lehkost, Paříž 2010. Těšte se, další teaser je na cestě a celek uvidíme již 30. září v 7:45.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..