Novinky

mmotion09: letos i Lamborghini

Letošní ročník výstavy luxusního zboží mmotion09 začíná ve čtvrtek 26.listopadu 2009 a mezi vystavovateli tentokrát nebudou chybět ani zástupci značky Lamborghini! Loni vozy italské produkce mezi exponáty nebyly, letos se ale na ně můžete těšit!

Společnost Auto Exner po roční přestávce nechybí mezi vystavovateli již tradičního veletrhu luxusního zboží mmotion, který se letos koná popáté. Oficiální zástupce automobilek Lamborghini, Bentley a Aston Martin na českém trhu bude vystavovat vozy všech tří značek, takže se máme na co těšit! Vozy Lamborghini podle prvních zpráv budou ve Veletržním paláci v Praze dva a podle slov pořadatelů v netradiční barvě. Můžeme se těšit na dvojici matných Gallard LP560-4 v matné černé a hnědé, anebo majitel matného žlutého Murciélaga LP670-4 SV zapůjčí na výstavu svůj vůz? Nechme se překvapit.

Výstava mmotion09 otevře své brány ve čtvrtek 26. listopadu, kdy bude Veletržní palác otevřen pro VIP hosty a odbornou veřejnost. Veřejnost se na výstavu bude moci podívat v sobotu 28. listopadu, kdy bude otevřeno od 10:00 – 18:00. Vstupné činí 290 Kč.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..