Novinky

mmotion09 již zítra

Pátý ročník přehlídky exkluzivních automobilových, motocyklových a lifestylových značek mmotion09 otevře své brány již zítra, tj. ve čtvrtek 26.11.2009, v prostorách Veletržního paláce v pražských Holešovicích. Mezi vystavovateli figuruje i Auto Exner, díky němuž na výstavě uvidíte i vozy Lamborghini.

Auto Exner – jediný oficiální dovozce Lamborghini na českém trhu – bude na letošním ročníku mmotion09 vystavovat dva vozy italské automobilky. Podle dostupných informací se bude jednat o modely Murciélago LP640 a Gallardo LP560-4 Spyder. Vedle těchto vozů společnost představí i automobily značky Bentley a Aston Martin.

Letošní mmotion09 startuje ve čtvrtek 26.11. 2009 a bude probíhat až do soboty 28.11. 2009. První dva dny je otevřeno pouze pro zvané hosty, zahrnující VIP návštěvníky, novináře či odbornou veřejnost, v sobotu se budou moci přijít podívat i běžní návštěvníci. Pro ně je v sobotu otevřeno od 10:00 do 18:00, vstupné činí 250 kč. Vedle vystavujících firem je pro sobotní návštěvníky připraven i doprovodný program.

Přehlídka mmotion letos pořádá již jubilejní pátý ročník, vozy Lamborghini jste na této výstavě mohli vidět pokaždé, kromě loňska. V minulých letech mohli návštěvníci prohlédnout modely Murciélago LP640 Versace, Murciélago LP640 nebo Gallardo Spyder.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..