AcademyReportáže

Lamborghini Roadshow 2010

Mostecký autodrom hostil poslední prázdninový den Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera Roadshow. Díky ní si v Mostě mohli účastníci akce vyzkoušet nejnovější model italské automobilky za účasti instruktorů z Lamborghini Driving Academy.

Okruh v Mostě po celý den patřil třem testovacím vozům. Matné černé Gallardo LP570-4 Superleggera bylo pilotováno po celou dobu instruktorem Lamborghini Driving Academy, který klientům ukazoval čistou stopu. Vedle každého zájemce usedl jeden z mnoha přítomných italských instruktorů, a dával pozor na průběh jízdy. Což se určitě na deštěm zaplaveném povrchu hodilo.

Celý den se střídal nad Mostem déšť se sluncem, podmínky tedy nebyly úplně ideální. To ale nevadilo, a akci si všichni užívali plnými doušky.

Letošní Lamborghini Roadshow nebylo první akcí tohoto druhu u nás. První „česká“ Roadshow proběhla v roce 2007 na okruhu v Sosnové, kde se zájemci svezli starším Gallardem Superleggera. V roce 2008 proběhlo Lamborghini Roadshow dvakrát, a to na zámku Mcely nedaleko Nymburka. Zde si účastníci nejprve vyzkoušeli Gallardo Spyder a následně Gallardo LP560-4.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..