Reportáže

Lamborghini Praha: červenec 2010

Letní počasí nynějšího týdne posloužilo naší redakci k návštěvě oficiálního zastoupení automobilky Lamborghini v pražských Vysočanech. Vedle třech exemplářů Gallarda LP560-4 na nás čekalo i jedno malé překvapení.

Dva z vystavených automobilů si byly natolik podobné, že je klidně můžeme nazývat jako dvojčata. Oba vozy se chlubí třívrstvým žlutým lakem Giallo Midas, jejich interiérům vládne žlutá kůže. Jediným rozdílem je jak u jednovaječných dvojčat ten poslední detail, a to ráfky. První je obut do černých „pavučinových“ Cordelií, druhý se pyšní černými Callisty. Třetí bráška je v elegantní bílé Bianco Monocerus s koly Callisto.

Malým překvapením naší návštěvy bylo vozítko určené pro všechny děti, které zatím nemůžou řídit skutečné Lamborghini. Šlapací Gallardo LP560-4 ocení určitě všichni prckové, jejichž tátové mají v garáži velký supersport. Nebo jste v dětství o takové autíčko nestáli?

Jediný český oficiální showroom automobilky Lamborghini provozuje společnost Auto Exner. Ta vedle italského výrobce zastupuje i značky Bentley, Aston Martin nebo Bugatti.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..