Tuning Lamborghini

Postavte si repliku Reventónu

Společnost Performance Power Racing z Floridy patří mezi několik amerických úpravců zabývajících se instalací turbodmychadel do evropských aut. V současné době ale do jejího portfolia přibyla lahůdka v podobě aeropaketu, který vaše Murciélago změní do podoby ultimativního Reventónu!

Paket je určen nejen pro Murciélago kupé, ale i pro jeho otevřenou verzi. Firma rovněž tvrdí, že není problém přestavět i Lamborghini Gallardo. Je jedno, jestli je automobil nový, ojetý, nebo dokonce nabouraný. U Performance Power Racing si poradí se vším.

Jednotlivé díly jsou laminátové a jejich instalace na vůz trvá podle slov společnosti šest až osm měsíců. Bodykit zahrnuje veškeré díly karoserie, díky čemuž je tvorba Performance Power Racing na první pohled těžko rozpoznatelná od originálů. Rozdíly tu ale jsou, stačí se podívat na zadní difusor…

Vedle samotné úpravy exteriéru nabízí floridská firma i změny v motorovém prostoru. Objednat si můžete turbodmychadlové systémy, které zvednou výkon vozu klidně na 1500 koní.

Jestliže jste si Lamborghini Reventón oblíbili, ale nemáte na něj, popřípadě nejste ochotni za něj zaplatit částku přesahující 1 000 000 euro, je aeropaket od Performance Power Racing zřejmě jediným možným řešením pro vás. Na druhou stranu, originál je originál…

Na následujících fotografiích si prohlédněte první postavený exemplář, postavený na základech Murciélaga Roadster:

Foto: Nue Vue Photography

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..