Tuning Lamborghini

Hamann Gallardo Victory

Ten Hamann si nedá pokoj. Jako by toho tuzingu nebylo jen na českých silnicích dost. Hamann má ale na to asi jiný názor a po zběsile upraveném Murciélagu se jal úpravy i babylamba. Po velice decentním bodykitu pro Gallardo se objevila verze mnohem zběsilejší.

Kombinace Hamann + Lamborghini nedopadá nijak slavně. Murciélago LP640 od Hamannu se dá považovat za hodně přeplácané auto. Hamann ale hanlivá slova kritiků neposlechl a vytvořil dravý paket i pro baby lambo, který není tak decentní jako ten předchozí. Vítejte ve světě tuzingu.

Lamborghini se Hamannu zdá příliš nudné, a tak vždy vymyslí paket, čím ho oživit. Balíček Victory na Gallardu „vylepšuje“ co se dá. Najdeme v něm rozšíření blatníků, nové prahy a upravený zadní nárazník. Samozřejmě nesmí chybět čtyřdílné křídlo, difuzor pro zlepšení přítlaku a dveře, vyklápěné vzhůru, které obyčejnému Gallardu chybí..Jen tu podivnost na střeše si u Hamannu mohli odpustit, vypadá opravdu strašně. Že by inspirace herní sérií Need for Speed, nebo světem rallye?

Narozdíl od českých tuzerů a narozdíl od upraveného Murciélaga LP640 byl upraven i motor. Díky úpravám řídící jednotky a novému výkonnějšímu výfuku se z Gallarda podařilo vydolovat pár koníků navíc. Přibyla i dvacetipalcová kola z lehkých slitin a sportovní brzdy.

Zdá-li se vám standardní Gallardo nudné a ani decentní paket od Hamannu vás nenadchl, budete muset sáhnout po tomto.

Foto: HAMANN motorsport

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..