Tuning Lamborghini

Hamann Murciélago Roadster

Poněkud starší úprava, což ale neznamená, že by sem nepatřila. Německý úpravce Hamann na této práci předvedl, že umí udělat i decentní bodykit pro vlajkovou loď italské automobilky.

Tato úprava přišla na trh v době, kdy světlo světa spatřilo modernizované Murciélago LP640. V té doby bylo spoustě majitelům stávajících Murciélág líto, že nemohou jezdit tak rychle jako majitelé faceliftovaných vozů. A tak se Hamann rozhodl, že i majitelé starší verze mají právo na vyšší výkon. Výsledkem této myšlenky se stala právě tato úprava.

Hamann nevymýšlel nic složitého, prostě vzal motor z LP640 a dal ho do staršího Roadsteru. Jak snadné, že? Šest set čtyřicet koní za Vašimi zády jako nic. Hamannu ale tato úprava nestačila a k novému motoru přidala nerezovou výfukovou soustavu a několik kevlarových dílů, upravující zevnějšek vozu. Mezi nimi nechybí nový přední nárazník, který má na spodní hraně integrovaný spoiler, a vzadu modifikovaný difuzor s přítlačným křídlem. Hlavní úkol těchto doplňků není ohromit okolí, nýbrž usměrňovat proudící vzduch okolo vozu a zvyšovat stabilitu Roadsteru ve vysokých rychlostech.

Německý úpravce myslel i na interiér. Luxusní kožené čalounění přes obložení i multimediální zařízení, které obsahuje DVD, televizi nebo na ni můžete připojit konzoli Playstation. Vždyť není nad to si zahrát nějakou hru, když se řítíte po dálnici…

Foto: HAMANN motorsport

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..