Novinky

Gallardo Offroad: Tajemné baby lambo do terénu na prodej

Když Lamborghini letos představilo koncept Huracán Sterrato, překvapilo svět, jelikož jde o netradiční vizi supersportu přizpůsobeného jízdě mimo zpevněné cesty. Jenže něco takového už vzniklo na bázi předchozího Gallarda. V Nizozemí je aktuálně na prodej cosi, co si říká Lamborghini Gallardo Offroad.

A název přesně charakterizuje, čím tenhle automobil je. Jedná se o Gallardo upravené tak, aby zvládlo i jízdu mimo hladké silnice. Prodávající bližší informace neposkytuje, na základě fotografií je však patrný zvýšený podvozek, rozšířené podběhy nebo přídavná světla. Zkrátka takové ty typické věci, které najdeme u terénních aut. Jenže v tomto případě jsou instalovány na italském supersportu, který pohání atmosférický vidlicový desetiválec, kombinovaný se šestistupňovou sekvenční převodovkou E-Gear.

Bližší informace bohužel neznáme, jen to, že základem je Gallardo z roku 2004. To znamená pětilitrový desetiválec o výkonu 500 koní, pokud tedy nedošlo k jeho vyladění na vyšší čísla. Také technické parametry bohužel neznáme.

Pokud vás však Lamborghini Gallardo Offroad zaujalo, můžete mrknout na jeho inzerát na Classic-Youngtimers.com. Na prodej je za 115.000 eur, což v přepočtu odpovídá částce zhruba 2,9 milionu korun.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..