Tuning Lamborghini

Amari Design Gallardo Invidia Edition

Amari Supercars patří mezi největší anglické prodejce ojetých supersportů, svým novým počinem – společností Amari Design – se však stává i úpravcem supersportovních vozů. První počin nové firmy je Gallardo Invidia Edition.

Při pohledu na předek vozu nás zaujme nový nárazník, inspirovaný Murciélagem LP670-4 SV, jeho spodní část je navíc vyrobena z karbonových vláken. Největší novinkou je ale zcela nový bodykit vozu, ne nepodobný řešení od firmy IMSA. Kapota vozu se pyšní dvěma chladícími otvory.

Zadní nárazník dostal dva nové svislé postranní otvory a upravený karbonový difusor, nad kterým vyčnívají nové čtyřúhelníkové nerezové výfukové koncovky. Jakousi povinností úpravců je i přítlačný karbonový spoiler. Novinkou jsou i 14paprskové hliníkové ráfky.

Vedle úpravy designu se v Amari Design zaměřili i na vyladění vidlicového desetiválce, který je posilněn z původních 520 koní na 750 koní! Firma neuvádí, jakými změnami pohonná jednotka prošla, nicméně pod úpravami je podepsán anglický specialista John Greatorex.

První upravené vozy mají být hotovy v dubnu. Máte o jeden z nich zájem?

Foto: Amari Design

Jeden myslel na “Amari Design Gallardo Invidia Edition

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..