Tuning Lamborghini

RENM Murciélago LP 640 Axiom

Lamborghini Murciélago LP640 se stalo obětí tunikových společností již několikrát a australská společnost RENM je další z celé plejády úpravců tohoto vozu. U protinožců dali přednost výkonům před vzhledem, díky čemuž vylepšené Murciélago LP640 může pohánět až 715 koní.

RENM nabízí dvě stupně vyladění 6,5 litrového dvanáctiválce. První stupeň zahrnuje nastavitelné výfukové ventily pomocí dálkového ovládání, kterými řidič může přepínat mezi normálním a sportovním módem. Spolu s úpravou řídící jednotky a sportovními vzduchovými filtry se výkon motoru zastaví na 665 koních.

Komu je i taková síla malá, vybere si stupeň 2, kterým Murciélago LP640 získá 715 koní, což už je poznatelný rozdíl oproti originálu. RENM takové síly dosáhl vedle výše zmíněných změn pomocí upraveného výfukového potrubí, vačkových hřídelí a lepšího chlazení válců.

Zájemci pak jistě využití i úpravu vzhledu. V nabídce australské společnosti nechybí lehká 19“ kola z uhlíkových vláken nebo karbonové doplňky interiéru.

Název paketu byl nazván Axiom, což je odvozenina řeckého slova axioma znamenající „být v rovnováze.“ Právě této charakteristiky chtěl RENM v této úpravě dosáhnout.

Foto: RENM

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..